Aktualności
2020-03-13 11:41:38
Patryk Karolkowski
UWAGA !!! Informacja dla Interesantów GZGK w Gozdowie
Szanowni Państwo! W związku z istniejącym zagrożeniem koronawirusem Kierownik GZGK prosi o ograniczenie wizyt w Gminnym Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Gozdowie.
2020-02-12 09:57:08
Patryk Karolkowski
Witamy na nowej stronie internetowej!
Miło jest nam Państwa powitać na nowej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że nasza nowa odsłona będzie przyjazna dla użytkowników, a tym samym, że każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie na stronie potrzebne informacje. Zapraszamy do korzystania. Zobaczcie jak zmieniliśmy się dla Was.
2020-02-12 09:06:23
Patryk Karolkowski
Apel w sprawie dewastacji placów zabaw
Zwracamy się z apelem do mieszkańców, którzy są świadkami dewastacji placów zabaw we wsi Rempin o zgłaszanie sprawy na Policję. W ostatnim czasie w naszej Gminie coraz częściej dochodzi do dewastacji placów zabaw. Na obiektach tych niszczone są ławki, ogrodzenia, wyrywane są urządzenia do zabaw oraz kradzione są element
2020-02-05 14:00:33
Patryk Karolkowski
Kanalizacja to nie śmietnik!
Sprawa jest prosta – do kanalizacji powinny trafiać tylko zanieczyszczenia fizjologiczne i papier toaletowy, który jest na tyle miękki, że nie zatyka rur oraz nie powoduje problemów w przepompowniach i oczyszczalni ścieków. Tyle teorii! Do naszej kanalizacji trafia o wiele więcej rzeczy, które nigdy nie powinny tam
2020-02-05 13:38:59
Patryk Karolkowski
Przed zimą zadbajmy o instalację wodociągową
Przed nastaniem zimy warto zadbać o prawidłowe funkcjonowanie instalacji, zwłaszcza jeśli przebiega ona przez nieogrzewane pomieszczenia lub znajduje się na niezamieszkałej w okresie zimowym posesji. W ten sposób zaoszczędzimy niepotrzebnych wydatków, a co najważniejsze unikniemy chwilowych braków w dostawie wody.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.