Informacja w spawie odczytu wodomierzy

Autor: Patryk Karolkowski

Data publikacji: 2020-11-05 09:21:08Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Gozdowie w związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą występowania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przypadków zachorowań na wirusa SARS-CoV-2 (KORONAWIRUS) podjęło decyzję o wprowadzeniu działań o charakterze profilaktycznym związanych przede wszystkim z kontaktem naszych pracowników z odbiorcami naszych usług z zakresu dostawy wody i odbioru nieczystości płynnych. Biorąc powyższe pod uwagę pragniemy poinformować że od dnia 03.11.2020 roku do odwołania:

1. Inkasenci dokonujący odczytów wodomierzy nie będą przeprowadzać odczytów przy bezpośrednim kontakcie z właścicielami posesji.

        W celu podania odczytu wodomierza uprzejmie prosimy o:

a. telefoniczne podawanie odczytów wodomierzy pod numerami telefonów:

                 tel. stacjonarny: 24 276 25 39 tel. kom. 735 240 760 lub 784 655 809

b. przesyłanie stanów liczników przez stronę internetową w zakładce podaj stan wodomierza

2. Wstrzymuje się okresową wymianę wodomierzy u odbiorców usług.

3. Prosi się odbiorców usług o załatwianie formalności związanych z dostawą wody i odbiorem nieczystości ciekłych poprzez formę elektroniczną lub telefonicznie, oraz o ograniczenie wizyt w biurze Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Gozdowie przy ul. K. Gozdawy 12 do niezbędnego minimum.

Z chwilą zmniejszenia ryzyka związanego z wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus) zostaną przywrócone dotychczasowe procedury i działania prowadzone przez Zakład.

Faktury za dostawę wody i odbiór ścieków wystawiane będą bez odczytów wodomierzy, na podstawie średniego zużycia wody za okres ostatnich 6 miesięcy.

Po okresie przejściowym, dokonane zostaną odczyty wodomierzy i wystawione faktury, uwzględniające rzeczywiste zużycie wody.